.

MKM Ses Kayıt Stüdyosu

MKM Ses kayıt stüdyosu albüm, demo, film/belgesel/dizi müziği gibi alanlarda profesyonel ses kayıt üretimleri yapmak ve bu bağlamda eğitim vermek ve almak isteyenlere olanak sağlamak amacıyla kurulmuştur. Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Müzik Kültürü Uygulama ve Araştırma Merkezi bünyesinde hem profesyonel çalışmaların yürütülebildiği hem de eğitim hizmeti verebilen bir yapıdadır. Stüdyo MKM müzik severlere prodüksiyonlarını yaratmaları ve kaydetmeleri için mümkün olan en iyi ortamı sağlamaktadır.

Uzun sürebilecek prodüksiyon süreçleri için ihtiyaç duyulan tüm olanaklara sahip; kayıt, kontrol ve dinlenme odalarından oluşan üç ayrı bölümü bünyesinde barındırmaktadır. Kayıt odası gerekli akustik düzene sahip yaklaşık 60 m2 bir alana ve doğrudan kontrol odasına bağlanan bir sinyal akış düzenine sahiptir.

Bütün müzik toplulukları ve davul kayıtları için ideal, bir ses akustiği yapısı vardır. Ahşap ve taş duvarları ile yaylılar, piyano ve diğer akustik enstrümanların kayıtlarının alınabilmesi için özel bir tasarımı bulunmaktadır. Kontrol odası yaklaşık 15 m2 olup, kayıt odasından gelen sinyallerin kayıt ve mix aşamalarının rahatlıkla yapılabileceği şekilde tasarlanmıştır.

Stüdyo ekipman ve fiyat listesi için formlar bölümüne bakınız.


Hakkımızda

  • Genel Bilgi
  • Misyon Vizyon
  • Yönetim
  • Birimler
  • Formlar